MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 8414361
nr 841 4361
Matsalsgrupp
7 del, 3 ilägg, Matsalsbord + 6 st stolar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 19:30:32
18/8 14:33:50